זקוק לשירות מקצועי-אישי? מלא פרטיך וניצור קשר:

תאונות עבודה

ייצוג נפגעים בשל רשלנות

ייצוג נפגעים בשל רשלנות הינו תחום מורכב ורגיש במיוחד אשר דורש ניסיון והתמחות. כיום, ניתן לראות כי רבים חווים תאונות שונות עקב רשלנות כזו או אחרת, כאשר בדיוק לשם כך נועד ייצוג נפגעים בשל רשלנות. כמו כן, חשוב להבין כי ייצוג נפגעים בשל רשלנות חייב להתבצע על ידי עורך דין מקצועי, בעל ניסיון בתחום אשר יכול להבטיח ייצוג אפקטיבי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. 

חביב חורי ושות משרד עורכי דין אשר מתמחה במתן שירותים משפטיים מקצועיים בתחומי דיני נזיקין ודיני עבודה. משרדנו הינו משרד בוטיק מוביל שרשם לזכותו הישגים רבים בתחום לאורך השנים. בין תחומי העיסוק של משרדנו: נזיקין, תאונות דרכים, תאונות עבודה, דיני עבודה, זכויות נשים בהריון, אובדן כושר עבודה, נזקי גוף ודיני ביטוח, ייצוג נפגעים בשל רשלנות, ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית, מוות בגלל רשלנות, מוות עקב רשלנות ועוד. 

ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית

ייצוג נפגעים בשל רשלנות רפואית יכול להתקיים במספר מישורים שונים. ראשית, על עורך הדין לברר באופן העמוק והרחב ביותר את כל הנסיבות אשר הובילו למקרה, ובהתאם לכך יחליט כיצד עליו לפעול באופן האפקטיבי והמדויק ביותר. ייצוג זה יכול גם לבוא לידי ביטוי באמצעות תביעה מול חברת הביטוח, או המוסד לביטוח לאומי, במידת הצורך. כמו כן, חשוב לזכור כי ההחלטה כיצד לפעול חייבת להתבסס על נסיבות התאונה והמקרה, על אופן וחומרת הנזק, תוך בירור קפדני של כל התנאים של הנפגע. 

מוות בגלל רשלנות

מוות בגלל רשלנות הינו תחום רגיש במיוחד אשר דורש ברוב המקרים התערבות של עורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום. מקרים מסוג זה קורים בארץ ובעולם מדי יום. כתוצאה מכך, תהליך של תביעה בגין רשלנות יכולה להיות הליך מורכב וקשה ללא עזרה וליווי מקצועי. 

מוות עקב רשלנות

חביב חורי ושות משרד עורכי דין אשר מתמחה במתן שירותים משפטיים מקצועיים בתחומי דיני נזיקין ודיני עבודה. משרדנו הינו משרד בוטיק מוביל שרשם לזכותו הישגים רבים בתחום לאורך השנים. בין תחומי העיסוק של משרדנו: נזיקין, תאונות דרכים, תאונות עבודה, דיני עבודה, זכויות נשים בהריון, אובדן כושר עבודה, נזקי גוף ודיני ביטוח, מוות עקב רשלנות ועוד תחומים רבים נוספים.

דילוג לתוכן