זקוק לשירות מקצועי-אישי? מלא פרטיך וניצור קשר:

פציעה ביד

משרד עורך דין רשלנות רפואית

אם אתם קוראים מאמר זה, אתם בטח רואים עצמיכם או אחד מבני משפחתכם כקורבנות לרשלנות רפואית כזאת או אחרת שהם או אתם עברתם. בגלל תקופת הקורונה, מיקרים אלו שנופלים תחת ההגדרה של רשלנות רפואית הולכים מתגברים. יש לציין מראש שכאשר אנחנו מגדירים משג של רשלנות רפואית אנחנו כמעט במאה אחוז מהמקרים, לא מכוונים אותה לאדם מסוים אלא למערכת, לבית החולים בו טופלנו או בו אנחנו מטופלים או כנגד קופת החולים לדוגמה כך שאין כאן מימד אישי של חולה מול רופא. גם אם מדובר על רופא מסוים, הוא מוגן על ידי מערכת הרבה יותר גדולה והיא מה שמוכנה “הצד השני” או “הצד הנתבע” במקרה שהחלטתם לתבוע. 

 מה הם מקרים של רשלנות רפואית?

מאד קשה, לנו בני התמותה, לקבוע מהו מקרה שעונה להגדרה של רשלנות רפואית. כי הרי אנחנו לא רופאים או מומחים בתחום וכל מה שנגיד, לא יהיה לו בסיס מדעי או רפואי כלשהו. על מנת להוכיח רשלנות רפואית שסבלתם ממנה או עדיין סובלים, עליכם להצטייד דבר ראשון כמובן במשרד עורך דין רשלנות רפואית. אותו משרד עורך דין לרשלנות רפואית או משרד עורכי דין לרשלנות רפואית יידע, לאחר פגישה ראשונית, אם יש כאן באמת “קייס” או לא. הרבה פעמים נראה לנו שעשו לנו רע ואנחנו קורבנות אבל לא כך המצב וגם אם יש שמץ של אמת בטענתכם או בתחושתכם, לעולם לא תוכלו להוכיח זאת בבית משפט. רצוי לציין שבדרך כלל מקרי רשלנות רפואית לא מגיעים לבית המשפט אלא נפתרים בין הצדדים בדומה למקרים של תאונות עבודה. 

חשיבות התביעה  

חשיבות התביעה ומציאת משרד עורך דין רשלנות רפואית מעולה או משרד עורכי דין רשלנות רפואית היא בעיקר בכך שרשלנות רפואית יכולה להסתיים בתוצאות נוראיות מבחינתכם. ההשפעה של רשלנות רפואית יכולה להיות קריטית על המשך חייכם או חיי יקירכם. ממש אגב כמו במקרים של תאונות עבודה. אתם חייבים למצוא לכם משרד עורך דין לרשלנות רפואית או משרד עורכי דין לרשלנות רפואית ברמה מאד גבוהה. אפשר לקבוע בלי הגזמה שאיכות חייכם ורמת חייכם, כמי שעברו לכאורה רשלנות רפואית, ייקבעו על ידי איכות אותו משרד עורך דין רשלנות רפואית שיטפל בכם. משרד מעולה כזה הוא חביב חורי ושות משרד עורכי דין. עורך דין חביב חורי מייסד חביב חורי ושות משרד עורכי דין, 

לסיכום 

תביעה על רשלנות רפואית היא תביעה נגד מוסד ולא תביעה אישית ולכן אתם לא תובעים איש אלא מערכת. תוצאות תביעה זו יכולות להשפיע לחיוב על הפאן הכלכלי ומכאן האיכותי של שארית חייכם. עליכם להצטייד כאמור במשרד עורך דין רשלנות רפואית מהטובים ביותר בכדי שסיכוי הצלחתכם יגדל. חביב חורי ושות משרד עורכי דין הוא משרד כזה. אל תהססו וצרו קשר. עתיד חייכם מונח על הכף. 

דילוג לתוכן